Placatka pro super tvrďáky, která jistě “napojí“ každého dostatečně

Placatka pro super tvrďáky, která jistě “napojí“ každého dostatečně

Stále si ještě lámete hlavu nad tím, jaký dárek věnujete svému partnerovi? Vybrat dárek pro opravdového „tvrďáka“ může být pěkně tvrdý oříšek. Máme však tip, který by vás mohl inspirovat. Představujeme placatku pro super tvrďáky, která „napojí“ každého dostatečně.

„Trochu“ větší placatka

obri_placatka01Pod pojmem placatka si většina z nás vybaví malou stříbrnou lahvičku, která se vejde do kapsy. Co zkusit zvolit vtipný dárek pro svého kamaráda, který miluje mejdany? Originalita se totiž cení nejvíce. Naše placatka se vám do kapsy rozhodně nevejde, dokonce ani do kabelky ji nedáte. Navíc se trochu pronese.

Velká placatka má objem 1,9 litru a je velká 30 cm. Je vyrobena z broušené nerez oceli, což jí zajišťuje vysokou odolnost. Svým vzhledem kopíruje klasickou placatku tak, jak ji známe v poněkud menších rozměrech.

Placatku lze využít na večírcích s přáteli, nebo do ní nalít nealkoholický (slaboši) a nebo alkoholický (tvrďáci) nápoj a vyrazit na cesty. S tímto dárkem máte jistotu, že obdarovaný rozhodně nebude trpět žízní. A překvapení v jeho očích jistě nebude hrané.

Dárek, který pobaví

Nejlepší dárek pro kamaráda je ten, který pobaví, potěší a je praktický. Není to zrovna snadný úkol, nicméně obří placatka snadno splní všechny požadavky. Zkuste si porovnat velikost skleničky s placatkou. Je skutečně obrovská, že? S touto placatkou rozhodně na suchu nezůstanete. Jde o jedinečný dárek, který můžete věnovat k Vánocům, k narozeninám nebo jen tak pro radost. A hlavně se hodí pro pořádného chlapa!

Placatku pro tvrďáky najdete v obchodě s dárky.

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =