Postel plná růží

Postel plná růží

Nejen pro romantické typy jsou určeny lístky růží. Růže je dokonalý symbol lásky a něhy. Žádná žena neodolá, pokud najde postel či vanu posetou okvětními lístky z růží. Z růžových lístků lze vytvořit srdce, cestičku nebo je můžete nasypat do vany. Každý, kdo chce dokázat své partnerce, jak moc ji miluje, má jedinečnou možnost. Postel plná růží nenechá chladnou žádnou ženu.

Romantika na každém kroku

Většina žen si potrpí na romantická gesta, milují svíčky v koupelně, květiny ve váze a stejně tak je potěší také voňavé okvětní lístky růží. Z růžových lístků lze doslova kouzlit. Námi nabízené lístky samozřejmě nejsou pravé, ale působí krásně a jsou téměř k nerozeznání od skutečných růží. Okvětní růžové lístky jsou jemně parfémované, takže připomínají čerstvě utrženou růži. Jsou navíc odolné, tudíž je můžete použít vícekrát.

V balení najdete speciální dózu ve tvaru srdce, ve které jsou umístěny lístky růží. Nachází se zde 144 syntetických lístků. Růžové lístky představují krásnou dekoraci, kterou si můžete dát do ložnice nebo využít k příležitosti romantických večerů. Pamatujete si na dnes již kultovní film Americká krása? Pak jistě poznáte růžové lístky, které byly použity také v tomto filmu a to opravdu v hojném množství. Dopřejte své partnerce „českou krásu“ a dejte jí tolik romantiky, kolik potřebuje.

Chci překvapit svou přítelkyni

 

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + eleven =