Prožijte nezapomenutelnou svatební noc

Prožijte nezapomenutelnou svatební noc

Každou svatbu provází mnoho tradic a zvyků. Jedním z těch hlavních je svatební noc. Ačkoliv se dříve snoubenci nemohli svatební noci dočkat, neboť to bylo pro většinu z nich (zejména nevěst) jejich “poprvé”, dnes až 60 % novomanželů je natolik “ovíněných” a zmožených dlouhým svatebním dnem, že si svou svatební noc raději vynahradí v následujících dnech. Koneckonců k zahození nemusí být ani posvatební ráno…

Víte, že dle zvyklostí by mělo být místo svatební noci tajemstvím pro všechny svatební hosty? Ať už prozradíte, kdy a kam se ze svatebního veselí ztratíte, nebo ne, místo, kde jako novomanželé strávíte svou první noc, by mělo být každopádně pěkně vyzdobené. Nesmí chybět vychlazené šampaňské, růže, svíčky ani příjemná hudba, která navodí tu správnou atmosféru.

I když máte své “poprvé” již za sebou, zkuste si svatební noc zpestřit nějakým netradičním zážitkem a udělejte z ní jeden z nezapomenutelných okamžiků vašeho velkého dne. O tom, že krásné prádlo je téměř nutností, se asi zmiňovat nemusíme. Po náročném dni vám určitě přijde vhod i voňavá koupel při zapálené magické svíčce, která vás navnadí na noc plnou vášně. Romantické hrátky můžete zahájit příjemnou čokoládovou masáží, která navodí pocit slasti, klidu a harmonie.

V případě, že byste místo masáže uvítali raději něco více akčnějšího, pak určitě vyzkoušejte francouzskou hru lásky, která je ideální předehrou… Zajímá vás, jak tato hra končí? Máte se zkrátka na co těšit!

Máte svá tajná přání, či byste rádi vyzkoušeli něco nového? Nestyďte se a napište své erotické touhy na lísteček a pak už vše nechte na náhodě a vašem partnerovi či partnerce. Možná budete překvapeni, jak je možné okořenit vaši svatební noc.

Chystáte se hned po svatbě vyrazit na líbánky? Pak si do kufru nezapomeňte přibalit hru Chilli Pikantní zotročení. Jak již sám její název napovídá, vzrušení, erotické hrátky a nekončící vášeň vás budou provázet celou dovolenou.
Další svatební dary

 

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 4 =