Romantická podprsenka z bonbónů

Romantická podprsenka z bonbónů

Obdarujte svou drahou polovičku skutečně jedinečným dárkem na počest svátku všech zamilovaných. Představujeme vám romantickou podprsenku, která je vyrobena z opravdových bonbónů. Je tedy nejen nesmírně sexy, ale také velice sladká.

Spodní prádlo se stalo oblíbeným dárkem ke svatému Valentýnu. Není divu, spodním prádlem potěšíte vždy. Co zkusit letos zvolit trošku méně praktické prádlo, které ovšem dokonale splní svůj účel. Prádlo, které můžete okusovat a ještě si na něm pochutnáte. Ano taková podprsenka skutečně existuje. Navíc se nemusíte obávat, že přiberete. Bonbóny mají pouze 40 kalorií. Je to dokonalý dárek pro manželku či milenku. Nejhorší, co vás může potkat, je nuda v milostném životě. Proč si jej čas od času trochu nezpříjemnit něčím výjimečným.

Růžová podprsenka se srdíčky má pouze jednu univerzální velikost, je velice slušivá a hodí se ke každé ženě. Můžete ji pořídit v kompletu se srdíčkovými kalhotkami, aby byl model dokonalý. Pokud ještě nemáte dárek k Valentýnu, pak se tento model nabízí jako dokonalá inspirace. Buďte originální, sladké bonbóny na prádle jsou to pravé pro každý zamilovaný pár.

Chci sladkou podprsenku

 

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 9 =