Startovní set pro začínající podnikatele

Startovní set pro začínající podnikatele

Vánoce se kvapem blíží a vy ještě nemáte dárek pro svého partnera, který má navíc shodou okolností velké ambice podnikat? Máme pro vás ideální tip na dárek, který je vhodný nejen pro začínajícího podnikatele. Startovní set pro podnikatele obsahuje vše, co je potřeba pro šarmantního muže. Ačkoliv název setu může být trochu matoucí, ve skutečnosti se jedná o sadu čistidel na boty, které by měl každý muž, který chce v byznyse uspět, mít krásně naleštěné.

Praktický dárek, který potěší

Snad každý nám dá za pravdu, že vybrat dárek pro muže je mnohem náročnější, nežli vybrat dárek pro ženu. To platí dvojnásob v případě, že chceme darovat něco neobyčejného a zažít moment překvapení. A právě startovní set pro začínající podnikatele se nabízí jako ideální dárek pro každého muže, který o sebe pečuje a chce působit seriózně. K obleku a kravatě patří neodmyslitelně naleštěné boty. Pokud jsou boty špinavé a zašlé, celý dojem mohou pořádně pokazit.

Každého muže jistě potěší sada, která obsahuje vše potřebné, aby mohl své boty snadno udržovat v perfektním stavu. Dokonale naleštěná obuv podtrhne mužnost a eleganci. Možná se ptáte, proč je sada dle názvu určena pro podnikatele. Každý muž, který se rozhodne podnikat, musí svou firmu reprezentovat. V tomto případě nejsou důležité pouze znalosti, ale také image. A právě skvěle padnoucí oblek a dokonale vyčištěná obuv podtrhují důvěryhodnost správného podnikatele. Tento set však můžete darovat také svému tatínkovi i dědečkovi. Je to dárek, který potěší každého muže. Protože, jak všichni víme, správná péče dokáže značně prodloužit životnost obuvi.

Set pro začínajícího podnikatele obsahuje lesk na černou i bílou obuv, dále pak aplikační kartáč, leštící látku a nechybí také praktická lžíce na boty. To vše zabalené v luxusní dárkové krabičce. Pořiďte dárek k Vánocům, který máte již předem zabalený.

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + sixteen =