Světlo do vaší kabelky

Světlo do vaší kabelky

Přemýšlíte o dárku pro svou drahou polovičku, maminku či babičku? Snad každá žena si zakládá na krásné kabelce, kterou nosí neustále při sobě. A také téměř každé ženě se někdy stane, že v kabelce nemůže nic najít, zejména nyní, když je téměř po celý den šero. Uvnitř je neuvěřitelná tma a najít například rtěnku nebo pilník je téměř nemožné. A právě pro tuto příležitost pro vás máme jedinečný tip! Což takhle koupit jako dárek led světýlko do kabelky!

Ačkoliv to zní trochu jako scifi, je to krásný a praktický dárek, který jistě každý žena ocení. Stačí jen zmáčknout tlačítko a jasné světlo vám krásně rozsvítí kabelku, která pro vás bude najednou mnohem přehlednější a jednodušší pro orientaci. Upevnění je velice snadné, světýlko jednoduše připevníte na držadlo tašky, kabelky či batohu. Světýlko je elegantně uschováno uvnitř a rozsvítíte jej pouze v případě, že potřebujete něco najít. Není potřeba se obávat, že by se světýlko poškodilo. Je totiž uschované v silikonovém pouzdře a odolné vůči mechanickému poškození.

Led světýlko do kabelky se nabízí jako krásný dárek k Vánocům nebo narozeninám. Lze vybírat z několika barevných variací. Jedná se o dárek, který ocení každá žena. Světýlko potěší a usnadní dlouhé „přehrabování se“ v kabelce. Rozsviťte si svou kabelku, kdykoliv budete potřebovat.

Chci vědět více o LED světýlku do kabelky

 

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × two =