Taneční podložka jako nápaditý vánoční dárek

Taneční podložka jako nápaditý vánoční dárek

Pod pojmem taneční podložka si lze představit jednoduchou podložku, která přináší mnoho pohybu, tance a zábavy. Všichni víme, že tanec je ideální pohybová aktivita, která baví téměř každého včetně dětí. Tancovat lze i doma, pokud ovšem víte jak na to a máte určitou motivaci. Pokud stále ještě váháte nad tím, jaký dárek pořídit svým dětem nebo partnerce, pak vězte, že taneční podložka by mohla být to pravé. Navíc najde uplatnění v celé rodině.

 

Jednoduché a účinné

Interaktivní taneční podložka představuje ideální kombinaci zábavy i pohybu. Funguje velice snadno, stačí ji pouze propojit s počítačem pomocí USB kabelu a můžete tančit. Nepotřebujete žádné velké prostory, stačí jen kousek místa pro podložku před počítačem nebo televizí.

Tančení podložky se hodí do každé domácnosti a mohou být velmi příjemným dárkem nejen pod stromeček, ale také k narozeninám nebo jen tak pro radost. Víte, že nejlepší dárky jsou ty, které vytváří určité trvalé hodnoty? V tomto případě máme na mysli tolik potřebný pohyb, který nám stále velmi chybí. Zejména pak v zimním období mají i děti méně příležitostí, jak vybít svou energii. Taneční podložka vám umožní třeba i zhubnout a dětem zase přinese mnoho tolik potřebné zábavy a inspirace.

 

Rozdíly mezi podložkami

 

Tanečních podložek je na trhu velké množství. Jak se v nich tedy vyznat? Hlavních rozdílů je jen málo.

Všechny taneční podložky jsou si velmi podobné a liší se hlavně designem a více či méně kvalitním zpracováním. Nejlevnější taneční podložky koupíte již za cenu kolem 300 kč a to jsou tzv. Softpady. Je to jen jakýsi tenký koberec. Výhoda těchto podložek je, že jsou velmi skladné. Nevýhoda je, že pokud podložku umístíte na podlahu, brzy vás začnou z tančení bolet nohy. Podložka totiž nemá žádnou výplň.

Lepší taneční podložky již obsahují zpravidla molitanovou výplň. Podložka s výplní je také velmi dobře skladná a výhodou je, že již netančíte přímo na zemi, ale díky výplni tančíte tak trochu na měkčím povrchu. Tančení na takové podložce je mnohem větší a příjemnější zážitek.

Nejlepší verze podložek jsou pak hardpady, ty jsou již tvrdé a tančí se v nich zpravidla v botech. Takovou podložku si domů pořídí spíše už jen profesionál, podložku nelze rozložit. Můžete na ně narazit na různých soutěžích a v zábavních centrech.

Nabídka tanečních podložek

 

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − 7 =