Valentýnské dárky nejen pro workoholiky

Valentýnské dárky nejen pro workoholiky

Pro každého, kdo pracuje s počítačem, se hodí zajímavé dárky, které jsou určeny nejen pro workoholiky. Počítač se stal součástí našeho každodenního života a mnoho lidí se už bez něho neobejde. Existuje mnoho určitých vychytávek, který nám práci na počítači usnadní a také zpříjemní. Máme na mysli například myš, podložku, USB kabel a mnoho dalšího. Přinášíme vám všechny tyto úžasné věci v poněkud netradiční podobě. A přesně takové by dárky měly být.

Dárek k Valentýnu, který nezklame

Svatý Valentýn je tady co nevidět, poradíme vám, jaké dárky byste mohli pořídit svému partnerovi nebo partnerce. V tomto případě jde spíše o dárky, které se hodí více pro muže.

Přenosné USB stereo reproduktory mohou být velice originální, pokud je zvolíte s modrým podsvícením. Tyto reproduktory snadno připojíte do USB portu vašeho notebooku. Nepotřebujete žádné externí napájení. Lze jej pořídit v několika barvách, černé, bílé, červené, modré, oranžové či zelené.

Myš ve tvaru Porsche či jiné značky auta také najdete v naší nabídce. Myš k počítači může mít mnoho podob, překvapte svého miláčka velice originální myší, která bude napodobovat jeho oblíbenou značku.

Pokud sháníte tašku na notebook, pak zvolte zajímavý a neotřelý design. Velice originálně vypadá pouzdro na notebook ve tvaru obálky, tento dárek udělá radost každému.

Také se váš partner u počítače při práci často zapotí? Pak byste mu měla věnovat USB větrák, který rozproudí větrák v místnosti. Praktické, jednoduché a osvěžující. Dárky z lásky mohou mít mnoho podob.

Udělejte radost originálním dárkem

Není těžké pořídit k Valentýnu parfém, bonboniéru nebo kytku. Ale co teprve pokud budete věnovat něco zajímavého, neokoukaného. Dárek nemusí být pouze praktický, lze snadno zkombinovat obojí dohromady. Nechte se u nás inspirovat. Prohlédněte si všechny Zajímavé dárky.

Další valentýnské dárky

 

 

468 ad

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − thirteen =